Наш колл-центр працює
без перерв і вихідних
Ми працюємо для Вас
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:30 - 14:30
Склад готової продукції

  Умови співпраці

  Бесплатная рекламная полиграфия.

  Для повноцінної торгівлі і Вашої зручності в продажах, фабрика надає безкоштовно всю необхідну поліграфію у вигляді каталогів, флаєрів, прайс-листів, а також зразки по покриттю металу, ДСП і шкірозамінника.


  Бесплатная адресная доставка по Украине

  Для Вашого комфорту, фабрика надає безкоштовний сервіс у вигляді безкоштовної доставки і не просто доставки, а адресної доставки.  Кур'єр поштової служби доставляє Вам, на зручний для Вас адресу в зручний для Вас час.


  Складская программа насчитывает более 400 ед.

  Для того що б наші клієнти мали можливість швидко продавати нашу продукцію, а саме відвантажуючи виріб «день в день», фабрика зі свого боку сприяє цьому надаючи широку складську програму.  


  Самый быстрый срок производства мебели 10 рабочих дней

  Новий необхідне обладнання і високий професіоналізм персоналу фабрики, дозволяє виробляти продукцію не з складської програми в короткий термін, що не перевищує 10 робочих днів.

  Работает отдел технического контроля на каждом этапе производства

  Що б виключити будь-який виробничий брак, на кожному етапі виробничого циклу працює відділ технічного контролю, що підтверджується наявністю паспорта у кожного виробу.


  Простая сборка изделий по инструкции

  Для правильного складання, а в подальшому довгої експлуатації, фабрика оснащує кожен виріб необхідної інструкцією для збірки.

  Схема работы по системе дропшиппинг

  Схема роботи за системою дропшиппинг виглядає таким чином: В магазин або на інтернет-портал звертається покупець, оформляє замовлення. Наступним кроком є передача замовлення фабриці. Фабрика у свою чергу, доставляє замовлення безпосередньо кінцевому споживачеві абсолютно безкоштовно при внесенні передоплати у розмірі 30% від загальної суми замовлення, якщо ліжко з наявності. Замовлення не із складської програми запускається у виробництво і відвантажується по витіканню 10 робочих днів. Залишок платежу по товару можливо сплатити післяплатою на адресі покупця. Заробіток магазину полягає в різниці між гуртовою ціною, встановленою фабрикою, і остаточною ціною, по якій товар і був проданий (націнка продавця).